Social media

Social media

W dzisiejszych czasach, dzięki dialogowi, marki zyskują sympatię i lojalność klientów. Klient, który ma świadomość, że marka się nim interesuje, nie tylko nie pójdzie do konkurencji, ale przede wszystkim – opowie o stojących za nią produktach lub usługach swoim znajomym, a nawet więcej – szerokiemu gronu Internautów!
Badania dowodzą, że rekomendacja, nawet ta wirtualna, jest więcej warta niż inna reklama. Usłyszana od przyjaciela, osoby podobnej do nas, a nie z telewizora, radia czy plakatu, jest bardziej wiarygodna!

Oferujemy

W celu:

 • zwiększenia świadomości o Państwa marce/produkcie/usłudze,
 • kreowania wizerunku marki proponujemy:
 • Obecność na portalu społecznościowym Facebook

  Zbudowanie społeczności wokół firmowego fan page to dzisiaj jeden z najskuteczniejszych sposobów jej promocji oraz tworzenia lojalnego grona klientów,

  Kampanie reklamowe na Facebooku (Facebook Ads)

  Dzięki przemyślanej kreacji reklamowej
  i dokładnemu doborowi grupy docelowej reklamy, trafimy z przekazem do osób najbardziej nią zainteresowanych.

Social media

Niezaprzeczalne fakty

Portal społecznościowy Facebook skupia prawie 850 mln użytkowników na całym świecie – w Polsce jest to blisko 15 mln, a liczba użytkowników stale rośnie!

www.socialbakers.com,

Rekomendacje znajomych oraz internetowe opinie konsumentów cieszą się największym poziomem zaufania do reklamy

– Nielsen Global Online Survey (03.2011),

Reklama na Facebooku – ok. 70% kampanii reklamowych, realizowanych na Facebooku, zwraca się trzykrotnie, (raport ComScore), a konkretne treści reklamowe trafiają do konkretnych odbiorców.

Share on Google+0Share on Facebook0